La Grola - Limited Edition (3 x 0,75l) Gift Box , Allegrini

Hodnotenie (0x):
Vynikajúca expozícia viníc, ktoré sa tešia teplým slnečným lúčom a chladnému vánku, ktorý prichádza z okolia jazera Garda, umožňuje vypestovať to najlepšie hrozno. Opatrnosť, starostlivý remeselník a starnutie v pivnici sa podieľajú na zrode červeného vína, ktoré oplýva veľkou eleganciou, jemnosťou a harmóniou. La Grola je kultovým vínom spoločnosti Allegrini, ktoré je skvelým symbolom celej oblasti Valpolicella.
 
- darčekové balenie
 
La Grola 2011 - Arthur Duff
La Grola v limitovanej edícii Arthura Duffa, mala premiéru v galérii Studio La Citta počas vinárskeho veľtrhu Vinitaly vo Verone. Arthur Duff svojim dielom "Drops on desert storm" si kladie za cieľ vyjadriť oblasť, ktorá sa stala jedinečnou svojou špecifickou minerálnou kompozíciou a je výsledkom prírodnej stratifikácie ku ktorej došlo v priebehu minulých geologických čias.
 
La Grola 2012 - Athos Faccincani
Umelecká tvorba Athosa Faccincaniho je očarujúca svojou sviežosťou zobrazenia krajiny a jemnou vitalitou farieb, ktorými si získal srdcia verejnosti i medzinárodných kritikov. Etiketa vychádza z jeho pôvodnej maľby s názvom "Corvo in Volo".
 
La Grola 2013 - Wassily Kandinsky
Vzhľadom k svojej láske k umeniu firma Allegrini na tento ročník použila zvláštny umelecký štítok vytvorený Wassilym Kandinskym. Umelecká etiketa bola predstavená svetu prvýkrát na vinárskom veľtrhu Vinitaly 2016 a predstavuje priateľstvo medzi firmou Allegrini a Ruským štátnym múzeom v Petrohrade.
 
Cukornatosť: 
suché
Typ: 
Veronese IGT
Potenciál zrenia: 
10-15 rokov
Farba: 
červené
Objem: 
0,75 l
Uzáver: 
korok
Vhodnosť k jedlu: 
jedlá z červeného mäsa, pečené mäso, najmä jahňacie a kozľacie s tmavými omáčkami, dusené alebo grilované huby, mäkké zrejúce syry
Cena za fľašu:
142,29 €

Najnovšie hodnotenia:

Tento produkt ešte nie je ohodnotený. Ohodnoďte ho a buďte prvý.