Majstri Vín

 

Prajeme Vám príjemne sledovanie lifestylového magazínu Majstri vín, ktorý je venovaný prekrásnemu a ušľachtilému umeniu – vínu.
 
Každý deň sa stretávame s jedinečnými príbehmi slovenských vín a vinárov, v ktorých nachádzame lásku a priateľstvo. S radosťou a vášňou sa venujeme rozvoju a prezentácii týchto vín a vinárstiev nielen doma, ale aj v zahraničí. Naše skúsenosti a zážitky, ktoré sme doposiaľ nazbierali, napĺňajú naše srdcia a radi by sme sa s Vami o ne podelili.
 
Výroba kvalitného vína je umenie, tak ako znalci dobrého vína sú umelcami, ktorí víno nielen vychutnávajú, ale aj o ňom vyberane hovoria a vnímajú jeho čaro. Medzi nich patrí aj generálny riaditeľ spoločnosti WINE EXPERT a someliér roka 2014 David Winter, ktorý Vás bude prevádzať magazínom Majstri vín. David do magazínu vnáša množstvo zaujímavých postrehov, pričom sa budete môcť tešiť aj na zaujímavých hostí.
 
Víno je výnimočný nápoj, ktorý má za sebou dlhú históriu a s ktorým sa spája vášeň k životu. V magazíne Majstri vín sa bližšie zoznámite s týmto ušľachtilým životným štýlom a prinesieme Vám zaujímavé informácie a trendy zo sveta vín. Dozviete sa ako víno podávať, degustovať, o konkrétnych vínach, gastronómii, someliéroch a v neposlednom rade o ich majiteľoch a výrobcoch. Spoznáte príbehy vín a vinárstiev, ktoré Vám otvoria nové rozmery a nazeranie na víno. Príbehy plné driny, ale aj nadšenia a lásky, ktoré do svojej práce všetci vkladajú.